1. Úvod
 2. Stavební technika
 3. FESTOOL SYS-PowerStation

FESTOOL SYS-PowerStation

 • Akce
 • Doprava ZDARMA

Zásuvka, kterou si můžete vzít všude s sebou.SYS-PowerStation dodává elektrický proud. I tam, kde jinak není. Jako vysoce výkonný zásobník e... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Cena před slevou
97 559 Kč
84 990 Kč
70 240 Kč
bez DPH
Číslo produktu:205721
Výrobce:Festool
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Zásuvka, kterou si můžete vzít všude s sebou.

SYS-PowerStation dodává elektrický proud. I tam, kde jinak není. Jako vysoce výkonný zásobník energie zabezpečuje nezávislost na klasických zdrojích energie, jako je zásuvka, generátor nebo stavební elektrický rozvaděč – pro pracovní den se zaručeným plánováním. Bez hledání elektrického proudu, namáhavého tahání kabelů, přeplněných stavebních elektrických rozvaděčů nebo problémů s vypínajícími pojistkami. Permanentně s 3 680 watty a krátkodobě s až 18 000 watty poskytuje dostatečný výkon pro veškeré síťové nářadí, a konstantně bez poklesu výkonu napájí dokonce i vysavače, velké pily a vrtací kladiva. Je kompaktní a mobilní a je v ní naakumulovaná energie 1 500 watthodin – to je u většiny použití dostačující na celý pracovní den. Tak jako úplně normální 230V zásuvka.

 • Nezávislost: zabezpečuje naprostou nezávislost na klasických zdrojích energie, jako je zásuvka, generátor nebo stavební elektrický rozvaděč.
 • Možnost plánování: od nynějška lze veškeré práce na stavbě spolehlivě plánovat. Dostupnost proudu už nepředstavuje faktor nejistoty.
 • Vysoký výkon: permanentně s 3 680 watty a krátkodobě s až 18 000 watty napájí konstantně bez poklesu výkonu veškeré síťové nářadí – dokonce i vysavače, velké pily nebo vrtací kladiva.
 • Vytrvalost: naakumulovaná energie 1 500 watthodin; to u většiny použití stačí na celý pracovní den.
 • Kompaktní a mobilní: S hmotností pouze 16 kg v praktickém formátu Systaineru. Kompatibilní s celým systémem Systainerů Festool a vestavnými systémy pro vozidla bott
 • Inovativní: díky zcela nové, světově unikátní technologii představuje SYS-PowerStation vysoce výkonný zásobník energie s maximálními hodnotami výkonu, dlouhou dobou použití a krátkými dobami nabíjení v kompaktním formátu Systaineru při hmotnosti pouze 16 kg.
 • Chrání vzduch a plíce: bez hluku a zápachu perfektní alternativa k dieselovému generátoru.
 • Inteligentní řízení nabíjení: chytré nabíjení zvolí strategii nabíjení v závislosti na aktuální teplotě článků. PowerStation se tak vždycky nabíjí s optimálním výkonem. To umožňuje krátké doby nabíjení a zároveň se tím šetří akumulátorové články.
 • Jedinečné: samozřejmostí je kompletní zabezpečení díky rozsáhlým servisním službám Festool SERVICE (Stejně tak platí služba „náhrada při krádeži“ – s vyšší spoluúčastí)
 • Bezprašná práce: udělá z každého vysavače akumulátorový vysavač – a prostřednictvím modulu síťové zásuvky na vysavači napájí zároveň navíc i nářadí. Tak je od nynějška všude možné pracovat s odsáváním.
 • Kompatibilní: SYS-PowerStation napájí nářadí a zařízení od všech výrobců – můžete tak dál používat nářadí z obvyklého systému.
 • Šetří čas: ideální pro malé montážní práce a opravy, při kterých trvá hledání připojení k elektrickému proudu déle než samotná práce
 • Vysoká kvalita proudu: bez problémů je možný provoz elektronicky citlivých zařízení, jako například notebooků, televizorů, audiosystémů
 • Jištění dalších zásuvek: pro provoz více než jednoho zařízení s SYS-PowerStation (např. při použití kabelového bubnu, SYS-PowerHub nebo zásuvky na vysavači) je třeba každé další zařízení jistit pomocí bezpečnostního adaptéru (jeden je součástí dodávky)
 • Pro vaši bezpečnost: Použití výhradně se zařízeními, která nevyžadují uzemněný zdroj energie (proto se nesmí s SYS-PowerStation napájet TKS 80). V kombinaci s vysavačem se musí používat antistatická sací hadice


Jedinečné vlastnosti výrobku

Proud. Stále a všude

Pracuj, když chceš, kde chceš, se kterým nářadím chceš. SYS-PowerStation ti kdekoli na cestě zabezpečí napájení elektrickým proudem. Je kompaktní a mobilní a je v ní naakumulovaná energie 1 500 watthodin. Tak budeš zcela nezávislý na klasických zdrojích energie, jako je zásuvka, generátor nebo stavební elektrický rozvaděč.

Dostatečný výkon pro vše:

SYS-PowerStation poskytuje permanentně s 3 680 watty a krátkodobě s až 18 000 watty dostatečný výkon pro veškeré síťové nářadí – dokonce pro vysavače, velké pily a vrtací kladiva. Napájí je bez poklesu výkonu – tak jako úplně normální 230V zásuvka.

Zaručené spolehlivé plánování:

Neradostná překvapení nebo přerušení práce nyní patří minulosti: od nynějška lze veškeré práce na stavbě spolehlivě plánovat. Už nikdy nebudete hledat elektrický proud. Bez namáhavého tahání kabelů, přeplněných stavebních elektrických rozvaděčů nebo problémů s vypínajícími pojistkami. Tím se šetří čas a peníze.

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 1 měsíc.
SVOBA s.r.o.SOCIÁLNÍ SÍTĚSPRÁVA WEBU / E-SHOPUO SPOLEČNOSTI
Žernosecká 2226
412 01, Litoměřice
TEL.: (+420) 416 733 051
IČ: 27265382
DIČ: CZ27265382
  aban itTelefony & maily
Kontaktní formulář
O nás
    

Katalog internetových obchodů

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz